ЗНАЙОМСТВО З УКРАЇНСЬКИМ ІНСТИТУТОМ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

5 червня 2019 року у місті Дніпро гостинно відкрив двері перед викладачами історії ЗП(ПТ)О Полтавщини Український інститут вивчення Голокосту «Ткума». В даному заході також взяла участь викладач історії Міжрегіонального центру Троян І.П.

Наукові співробітники інституту організували для полтавчан засідання круглого столу з директором інституту Ігорем Щупаком, який також є автором підручників з всесвітньої історії.

У спілкуванні із викладачами історії ЗП(ПТ)О Ігор Щупак закликав любити своїх вихованців, ставитися до них з повагою та завойовувати повагу до себе, знаходити перспективи в кожній дитині. Уроки починати із розумних запитань, адже « у розумному запитанні 90 відсотків відповіді». Багато уваги було приділено особливостям викладання предмета «Всесвітня історія», позитивізму в історії і новому підручнику для 11 класу. Обговорювалися нові способи, форми та засоби формування компетентностей учнів ЗП(ПТ)О, визначених концепцією «Нової української школи». Також Ігор Щупак приділив увагу особливостям роботи з візуальними та документальними джерелами.

Зустріч проходила у атмосфері взаємної зацікавленності та плідної дискусії.

Неймовірні враження у викладачів історії ЗП(ПТ)О Полтавщини залишились після відвідування Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». Кожен зал Музею дивував чудовими інсталяціями, вражаючими фактами та реальними речами побуту минулих років.

По завершенню заходу полтавчани отримали подарунки від директора Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ігоря Щупака.

Посилання: https://drive.google.com/drive/folders/1lBMneVFhZfoOQBbnD0cQXHud7bolqOQN?usp=sharing

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *