План

освітньої діяльності  Міжрегіонального Центру

на червень  2018-2019 н.р.

 

Дата проведення Назва заходу Відповідальні
1. 03.06.2019

понеділок

Інструктивно-методична нарада Центру

 

Заст. директора з НВР

Курмаш П.В.

2. 04.06.2019

вівторок

Виховні години на тему: «Права дитини в Україні» до Дня захисту дітей.

ДПА з предмета «Історія України» в  групі 37 сл.

ДПА з предмета «Історія України» в  групі           33 кух. оф.

Кл. керівники, майстри в/н.

 

Викладач  Троян  І.П.

 

 

3. 05.06.2019

середа

Техмінімум для майстрів в/н із напряму: «Ресторанне господарство»

 

 

Санітарний день у гуртожитку

Старший  майстер

Семенюта О.І.

Голова методичної комісії

Гречковська С.Д.

Вихователь Лелюх Н.І.

4. 06.06.2019

четвер

Засідання  ради профілактики правопорушень. Звіти шефів-наставників про індивідуальну виховну роботу з учнями, які перебувають на обліку Голова ради  Демиденко С.В.

 

5. 07.06.2019

п’ятниця

Нарада керівництва Центру  Директор Центру  Заєць В.І.
6. 10.06.2019

понеділок

Засідання методичної комісії з виховної роботи Голова методичної комісії

Демиденко С.В.

7. 11.06.2019

вівторок

Виховні години на тему: «Безпека життєдіяльності учнів під час перебування на літніх канікулах» Кл. керівники, майстри в/н.

 

 8. 12.06.2019

середа

Кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», категорія «А1», група 120 ТМ.

Санітарний день у гуртожитку

Старший майстер      Семенюта О.І.

 

Вихователь Лелюх Н.І.

9. 13.06.2019

четвер

Засідання методичної ради Заст. директора з НВР

Курмаш П.В.

10. 14.06.2019

п’ятниця

 
11. 17.06.2019

понеділок

ВИХІДНИЙ ДЕНЬ
12. 18.06.2019

вівторок

Виховні години на тему: «Конституція України – основний закон держави для всіх»  Кл. керівники, майстри в/н.

 

13. 19.06.2019

середа

Санітарний день у гуртожитку Вихователь Лелюх Н.І.
14. 20.06.2019

четвер

Кваліфікаційна атестація з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»», група 37 сл.

Підведення підсумків конкурсу «Краща навчальна група Центру»

Викладач Покотило В.М.

Ст.  майстер  Семенюта О.І.

Заст. директора з НВхР

Демиденко С.В.

Практичний психолог Синяговська  О.С.

15 21.06.2019

п’ятниця

Кваліфікаційна атестація з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»», група 40 сл. Старший майстер     Семенюта О.І.

 

16. 24.06.2019

понеділок

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар», рівень кваліфікації – 4 розряд, група    33 кух.оф.

Кваліфікаційна атестація з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»»,       група 120 ТМ.

Засідання педагогічної ради

Старший майстер     Семенюта О.І.

 

 

 

 

Директор Центру Заєць В.І.

17. 25.06.2019

вівторок

Виховні години на тему: «Конституція України – основний закон держави».

Підсумкова атестація з дисципліни «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», група 35 кух.

Підсумкова атестація з дисципліни «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», група 38 кух.

Підсумкова атестація з предмета «Агротехнологія»,  група 117 ТМ.

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», рівень кваліфікації – 5 розряд,          група 37 сл.

Загальні збори працівників Центру

 Кл. керівники, майстри в/н.

 

Викладач Гречковська С.Д.

 

 

Викладач Марусенко О.В.

 

 

Викладач Барановський В.А.

 

Старший майстер     Семенюта О.І.

 

 

Директор Центру  Заєць В.І.

18 26.06.2019

середа

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Тракторист-машиність сільськогосподарського виробництва», категорія «А2», група 120 ТМ.

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар», рівень кваліфікації – 5 розряд, група    36 кух.

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», рівень кваліфікації – 3 розряд,          група 40 сл.

Старший майстер     Семенюта О.І.

 

 

 

 

 

 

 

19.

 

27.06.2019

четвер

Підсумкова атестація з предмета «Устаткування підприємств харчування» група 35 кух.

Підсумкова атестація з предмета «Устаткування підприємств харчування» група 38 кух.

Підсумкова атестація з предмета «Сільськогосподарські машини», група 117 ТМ.

Кваліфікаційна атестація з професії «Кухар», рівень кваліфікації – 3 розряд, група    37 кух. оф.

Кваліфікаційна атестація з професії «Слюсар з ремонту с-г машин та устаткування», рівень кваліфікації – 2-3 розряд,    група 119 ТМ.

Свято останнього дзвоника.

Урочисте вручення випускникам документів про освіту

Майстер в/н  Федина Т.Г.

 

Викладач Гречковська С.Д.

 

Викладач  Семенюта О.І.

 

Старший майстер     Семенюта О.І.

 

 

 

Заст. директора з НВхР

Демиденко С.В. Керівник гуртків  Рідкобород О.В.

20. 28.06.2019

п’ятниця

День Конституції України

24-28.06.2019 – виставка книг до Дня Конституції України.

Щосереди санітарний день в гуртожитку.

Щочетверга санітарний день на території, в кабінетах і лабораторіях Центру.