Вітальне слово директора

               Директор                     Мокрій Раїса Михайлівна

Шановний друже!

       Ми завжди радіємо новому здобувачу освіти, горді від того, що ще один абітурієнт обрав саме наш заклад освіти. МЦППЗЗВ стане для тебе твоєю другою родиною. Зранку крокують до Центру діловиті старшокурсники й безтурботні здобувачі освіти перших курсів, їх зустрічають усміхнені викладачі та майстри виробничого навчання. І численні доріжки, мов промінці, сходяться до нього, як до сонця.

     Тут тебе навчать не тільки твоїй майбутній професії, тут ти пізнаєш головну науку – науку життя. Тут ти навчишся спілкуватись і співчувати, аналізувати свої вчинки і робити правильні висновки. Тут ти знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів, переживань. Все, як у сім’ї, як у дружній родині.

     У будь-якій родині молодь цікавиться її початком, її минулим, її історією. Яким був початок закладу освіти? Хто стояв біля його витоків? Хто писав його славетні сторінки? Чим живе заклад освіти сьогодні, про що мріє? Які завдання вирішувала професійно-технічна освіта в минулі роки і які її перспективи сьогодні? Це питання, які завжди хвилюють наших здобувачів освіти. І, знайшовши відповіді на них, їх серця сповнюються гордістю, бо хіба можна не пишатися такою великою і щасливою родиною як Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області!

         З повагою  Мокрій Раїса,

директор Центру