Сторінка психолога

                           

Практичний психолог Кузуб Олеся Іванівна

ГРАФІК РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Дні тижняЗ якого часуДо якого часу
Понеділок8.00 – 12.0012.30 – 16.30
Вівторок8.00 – 12.0012.30 – 16.30
Середа8.00 – 12.0012.30 – 16.30
Четвер8.00 – 12.0012.30 – 16.30
П’ятниця8.00 – 12.0012.30 – 16.30

Практичний психолог здійснює психологічне забезпечення освітнього середовища, а також систематичні моніторингові дослідження щодо адаптації першокурсників, стресостійкості, соціальної адаптованості, навчальної мотивації та якості освітнього процесу в навчальному закладі. Особлива увага приділяється таким важливим питанням, як запобігання конфліктів; протидія булінгу, шкідливі звички; психологічна готовність до  іспитів тощо; а також підвищення ефективності освітнього процесу, захист психічного здоров’я молоді, організація психологічного супроводу із здобувачами освіти та створення комфортної соціально-психологічної атмосфери в колективі здобувачів освіти.

За порадою психолога ви можете звернутися в будь-який момент або надіслати повідомлення на «Скриньку довіри», якщо ви перебуваєте в стані пригніченості, розгубленості, тривожності, безініціативності, що мають помітно негативні наслідки, загострюють взаємини з рідними та соціальним оточенням, гальмують ваш особистий розвиток. Відповідно до проблемних ситуацій, які виникають під час проведення роботи (діагностика, профілактика, корекція, консультування, просвіта тощо), вам буде надано фахова допомога психолога. Дотримання конфіденційності та професіоналізму гарантовано.

Якщо ви зіткнулися з труднощами в навчанні, вам важко адаптуватися в новому навчальному колективі чи до умов проживання в гуртожитку, ви відчуваєте труднощі в спілкуванні з батьками, викладачами чи однолітками, маєте бажання вирішити свої проблеми, прагнете до самопізнання та самовдосконалення – я завжди готова вас вислухати та допомогти.