Вітаємо переможців конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

Упродовж жовтня-листопада 2020 року в області було проведено конкурс серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.
У заході взяли участь 28 закладів освіти області, серед яких 15 закладів загальної середньої освіти та 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 07.12.2020 № 376 „Про підсумки проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання та використання коштів для нагородження переможців у 2020 році” переможцями конкурсу стали:
I місце:
Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району.
II місце:
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області.
III місце:
Опорний заклад „Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради”.
Переможці конкурсу отримають винагороди у вигляді цільових коштів на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для оновлення власної матеріально-технічної бази військово-патріотичного та фізичного виховання: за І місце – 150 тис. грн., за ІІ місце – 75 тис. грн., за ІІІ місце – 25 тис. грн