![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/загружено.jpg)
10 грудня 2020 року Міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. З цієї нагоди, сьогодні 10 грудня 2020 року в Міжрегіональному центрі, викладачем Падусенко І.М., за участі здобувачів освіти, було проведено правовий диктант на тему “Чи знаєш ти свої права?”