![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/267410747_3004130166471990_9031686192045248036_n-1024x683.jpg)
Наближаються зимові свята і всім хочеться веселощів та розваг. Тож рада гуртожитку Міжрегіонального центру, при підтримці педагогічних працівників, напередодні Дня Святого Миколая провела святковий вечір для здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку. Вечір пройшов у формі телевізійної гри “Хто зверху”. Боротьба хлопців з дівчатами йшла на рівних, але в останньому конкурсі хлопці виявилися кмітливішими.