Іспит на отримання посвідчень

15 грудня 2021 на базі Міжрегіонального центру, востаннє у 2021 році, пройшов іспит на отримання посвідчень «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А2» (трактори з двигунами потужністю більше 100 к. с.), «В1» (самохідні зерно і кукурудзозбиральні комбайни).
Екзамен розпочався з теоретичної частини (перевірка знань правил дорожнього руху), після якої здобувачі освіти, котрі успішно склали цю частину, були допущені до практичної частини (вміння керувати трактором Т-150К – “А2” та зернозбиральним комбайном ДОН1500- “В1” на навчальному полігоні Центру). Відповідно до попередньо затвердженого графіку роботи ГУ ДПСС у Полтавській області, екзамен приймала комісія в складі:
голови – головного спеціаліста відділу реєстрації сільськогосподарської техніки головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області – Настенка Г.І. та членів комісії Семенюти О.І., Прохорова О.І..
Здобувачі освіти, які успішно склали теоретичну та практичну частину іспиту, отримають посвідчення категорії «А2» та «В1».
Тож, бажаємо курсантам мати гарну роботу і нехай колосяться щедрими врожаями засіяні ниви!