ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З АСТРОНОМІЇ «ПЕРЛИНИ ЗОРЯНОГО НЕБА»

16 квітня 2019 року, на базі Полтавського Музею Авіації і Космонавтики відбувся обласний конкурс з астрономії «Перлини зоряного неба».

Профтехосвіту Полтавщини на конкурсі представляли шість закладів: Професійно-технічне училище №4 м. Полтави; Полтавський професійний ліцей; ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»; Вище професійне гірничо-будівельне училище; Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Хорол Полтавської області; Професійно-технічне училище №26 м.Кременчука.

Всі презентації були надзвичайно цікавими, різноманітними та свідчили про величезний обсяг роботи виконаної учасниками конкурсу разом із науковими керівниками.

Три роботи із шести посіли ІІ місце: Дядюк Юлії та її наукового керівника Гайтан Людмили Василівни (Полтавський професійний ліцей); Ханко Катерини та Криворотько Катерини Валентинівни (Професійно-технічне училище №4 м. Полтави) та Кондратенко Аліни разом із Христенко Володимиром Миколайовичем (Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м.Хорол Полтавської області).

Беручи участь у науково-дослідницькій роботі, юні науковці Центру переконуються у необхідності творчого підходу до власної діяльності, вибору свого майбуття, поступово переконуючись у правильності твердження, що для того, щоб чогось у житті досягти, треба постійно і вдумливо працювати. Самостійно відшукуючи шляхи і способи розв’язання проблем, учні опановують навички дослідження, пошуку, творчості, які їм неодмінно знадобляться у майбутній професійній діяльності.

Вітаємо переможців і бажаємо нових злетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *