Роль моральних цінностей в житті людини

Наше життя дуже насичена річ: ми маємо дуже багато контактів, пригод, зустрічей і таке інше. Також все життя ми навчаємось бути людиною. І це найголовніше.

А що ж таке «моральні цінності» і з чим їх їдять? Моральні цінності ми починаємо збирати з самого дитинства: нас вчать, що треба поважати старших, нас вчать, що треба поступатися місцем у міському транспорті і таке інше. Це для нас як аксіома, яку не треба доводити. Ми знаємо, що це так і по-іншому бути не може. Зі зростанням, кількість цінностей збільшується, ми починаємо розуміти набагато більше речей у цьому світі. Але у кожної людини «набір» цих цінностей дуже індивідуальний. Це залежить від виховання, навколишнього середовища та ряду інших речей.

Щоб детальніше обговорити це актуальне питання, 16.04.2019  відбулася зустріч учнів Центру з юрисконсультом Решетняк О.В.. Оксана Володимирівна розповіла, що таке моральні цінності і якими вони бувають. До виступу приєдналися заступник директора з навчально-виховної роботи Демиденко С.В. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Курмаш П.В. Вони закликали всіх обрати собі лише правильний «набір» моральних цінностей і  залишатися людьми в будь-якій ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *