Насильство, як його уникнути

На сьогоднішній день є актуальною проблема насильства. Жоден випуск новин не обходиться без повідомлення про злочини, убивства, пограбування, а більшість ток-шоу  обговорюють насилля в сім’ї , покинутих дітей, ранню вагітність. А що вже казати про мережу інтернету? Таке враження, що не має іншого світу, лише насилля, виживання, спокуси.

Притча:

Посеред шляху лежав пес, повз нього проходило безліч людей, і кожен з них, проходячи поводив себе по-різному. Одні обережно обходили боком, щоб не наступити на нього, інші боляче штовхали, щоб не заважав, а ще одні  – охоче жбурляли каміння, або голосно кричали на нього. А неподалік сидів старий жебрак.  Дивився він на це все та й запитав у пса: « Чому ти тут лежиш?». На що пес йому відповів : «Я шукаю собі доброго хазяїна». Задумайтесь,  яким чином ця притча відноситься до нашого життя?

З 20 січня по 24 січня 2020 року практичним психологом Синяговською Оксаною Сергіївною, були  проведені тренінги для учнів Центру та ТВСВ, які проживають у гуртожитках на тему: «Насильство, як його уникнути». Мета цього тренінгу: поглибити знання учнів про насильство; його прояви; види та способи можливого уникнення; навчати толерантному відношенню до оточуючих; розвивати відчуття гідності та неповторності. Під час тренінгу учням було запропоновано вправи , анкетування, обговорення та рекомендації практичного психолога  про те як уникати насильства.