ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА»


1 квітня на базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г.Боровенського» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Програма конкурсу включала теоретичний та практичний тури.

Теоретичний тур конкурсу передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичного циклу та складався з двох завдань: виконання тестових завдань на персональному комп’ютері за допомогою тестової програми (60 питань) та розв’язування кросворду, який містив 25 питань.

Практичний тур складався з виконання двох завдань.

Перше завдання (за згодою журі) – усна розповідь про порядок і правила регулювання начіпної системи трактора та плуга на задану глибину оранки біля орного агрегату.  

Друге завдання полягало у перевірці навичок і вмінь оранки земельної ділянки  площею 0,10 га на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН – 3-35.

В конкурсі взяв участь учень Міжрегіонального центру гр. 120 ТМ Бабак Владислав, що зайняв перше місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який проводився в навчальному закладі. Серед 16-ти учасників, які представляли навчальні заклади області в даному конкурсі Владислав посів 6 місце. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *