День відкритих дверей. Як із тисяч професій обрати ту, яка б приносила найбільшу користь людям, країні, давала б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею?

«Праця людини – окраса і слава, праця людини – безсмертя її»

В.Симоненко

 22 березня 2019 року у Центрі відбувся День відкритих дверей. До нашого навчального закладу завітали випускники закладів середньої освіти м. Хорол.

День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області  завжди відбувається цікаво й з найбільшою користю для абітурієнтів.

Спочатку всі зібралися в актовій залі, де мали можливість почути найактуальнішу інформацію про професії, задати будь-які запитання представнику Хорольського районного Центру зайнятості Дяченко Аліні Василівні, поспілкуватися у неформальній атмосфері із заступниками директора з навчальної-виховної роботи Демиденком Сергієм Володимировичем, старшим майстром Семенютою Олександром Івановичем, викладачами й майстрами виробничого навчання.

Потім школярі й усі бажаючі мали змогу оглянути навчальні кабінети, лабораторії, навчальне кафе, бібліотеку, музей, спортивну залу, дізнатися про дозвілля та побут учнів, які проживають в гуртожитку. А найважливіше – поспілкуватися з учнями Центру і з перших уст дізнатися про переваги та особливості навчання, перспективи працевлаштування.

День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі – це нагода скуштувати смаколики, виготовлені учнями, які здобувають професію кондитера, подивитися майстер-класи наших майстрів виробничого навчання, спробувавши покерувати автомобілем чи трактором.

Міжрегіональний центр – навчальний заклад нового покоління, де учні здобувають перспективні професії, набувають практичних навиків та вмінь, мають можливість правильно спланувати власну кар’єру.

 Шановні випускники 9-их та 11-их класів!

 Запрошуємо Вас на навчання до Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *