День відкритих дверей. Як уникнути помилок і розчарувань у майбутньому, обравши певну професію?

«Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною».

 В. Сухомлинський.

Випускники закладів середньої освіти району

Фахівці стверджують, що зараз у світі існує більше 40 тис. різних професій і спеціальностей. Однак світ професій далеко не є статичним. У ньому постійно народжуються нові і вмирають старі професії. У середньому життя однієї професії триває від 5 до 15 років.

То як не заблукати у такому вирі різноманітних професій? Обрати те, що тобі до вподоби. Для цього і проводяться такі заходи як Дні відкритих дверей.

Сьогодні, 21.03.2019 р. до Центру завітали випускники закладів середньої освіти району.

Представник Хорольського РЦЗ Дяченко Аліна Василівна

На цій зустрічі присутні познайомились з особливостями професій, які можна отримати у нашому навчальному закладі. Почули найактуальнішу інформацію про затребуваність даних професій на ринку праці від представника Хорольського районного Центру зайнятості Дяченко Аліни Василівни.  Зі сцени актової зали яскравою творчою програмою гостей вітали наші учні – учасники художньої самодіяльності Міжрегіонального центру.

Заст. директора з НВхР Демиденко Сергій Володимирович

Потім заступник директора з навчально-виховної роботи Демиденко Сергій Володимирович запросив майбутніх абітурієнтів здійснити екскурсію по нашому навчальному закладу.

Гості ознайомилися з матеріальною базою Центру, скуштували смаколики, взяли участь у майстер-класах. З великим задоволенням познайомились з роботою бібліотеки, музею, спортивного комплексу та з досягненнями нашого навчального закладу.

Сподіваємось, що Ви зумієте вибрати професію до душі. Бо лише трудом дорослішають душі й лише трудом на світі сущі ми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *