День цивільного захисту

З метою досягнення злагодженості дій керівного складу об’єкту, об’єктової комісії, сил та засобів формувань, постійного складу працівників та учнів Центру, які залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій, 18 квітня 2019 року в Міжрегіональному центрі проведено «День цивільного захисту» та об’єктове тренування.

Перед учнями та працівниками виступили начальник цивільного захисту, директор Центру Заєць В.І., керівник евакуаційної ланки Котенко А.О., інженер з ОП Гречка В.О. та сестра медична Перепечина Т.С.

Учні та педагогічний колектив Центру мали змогу удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

            Під  час тренування  відпрацьовувались такі питання:

  1. Порядок оповіщення керівного складу цивільного захисту, працівників та учнів Центру при  виникненні надзвичайної ситуації.
  2. Порядок евакуації особового складу із приміщення навчального корпусу при виникненні надзвичайної ситуації.
  3. Порядок дій щодо локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації.
  4. Розгортання поста радіаційно-хімічного спостереження.
  5. Надання домедичної допомоги потерпілим.
  6. Імітація гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

Завершальним заходом Дня цивільного захисту стала тренувальна евакуація учнів та працівників навчального закладу в захисну споруду. Під керівництвом заступника начальника ЦЗ Центру                       Курмаша П.В. за 7 хвилин весь центрівський колектив було розміщено в укритті згідно із затвердженою схемою.

Проведення об’єктового тренування показало, що в цілому керівний та командно-начальницький склад ЦЗ, особовий склад формувань ЦЗ Центру готові до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Приємно відзначити, що традиційно в проведенні  заходу взяли участь головний спеціаліст із надзвичайних ситуацій Хорольської РДА Козирод Олександр Олексійович та начальник ДПРЧ-20 м. Хорола Носенко Анатолій Григорович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *