ST. VALENTINE`S DAY

4068537-Valentines-Day-Calendar-with-single-rose-Stock-Photo-redДень Святого Валентина – свято закоханих сердець.  Його чекає кожен:

 і той, чиє серце пломеніє вогнем  палкого кохання, і той,  хто  ще тільки мріє про це незвідане та таємниче почуття, яке здатне окрилити та возвеличити людину. «Я тебе кохаю…». Ці слова звучать усіма мовами світу сотні, тисячі літ, розфарбовуючи наше життя яскравими   барвами. Вони линуть із вуст закоханих у Києві та Парижі, Амстердамі та Римі тихими вечорами та росяними ранками, під гарячими променями полудневого сонця чи в місячну зоряну ніч. Різні віки, різні мови…

Усе різне, усі різні.  Єдине — кохання.

Напередодні свята у Міжрегіональному центрі було проведено ряд заходів, приурочених  Дню  Святого Валентина, з метою привернення уваги учнів до одвічних цінностей життя;  виховання поваги до рідних людей;  ознайомлення зі світовими шедеврами музики та літератури, присвячених темі кохання.

DSCF2993 DSCF2995

FEBRUARY 8th
CAKES  FOR VALENTINE`S DAY
Учні IIIкурсу, майбутні кухарі-кондитери, під керівництвом майстрів виробничого навчання Радченко Г.П. та Калініченко Ю.В., приготували солодкі  валентинки та  створили збірник рецептів англійською мовою

“ Сakes  on Valentine`s Day”

DSC_1198 DSC_1202

FEBRUARY  9th
THE PARTY “MAGIC  OF  LOVE”

9  лютого для учнів Центру, які є шанувальниками англійської мови, було проведено виховний захід на тему: « Магія кохання». Учениця III курсу Куч Марина ознайомила присутніх зі  звичаями та традиціями святкування Дня Святого Валентина  в різних країнах.  Ходорчук  Юлія, яка навчається на I курсі,  розповіла про найромантичніші куточки світу, що подарують закоханим яскраві  та незабутні враження.  Першокурсниця  Дешева Ярослава  захопила глядачів ліричними поезіями про кохання та  історією  виникнення свята, що обросло загадковими легендами. Чорнобай  Наталія підготувала цікаву інформацію про символіку  Дня Святого Валентина;  розповіла романтичні історії кохання, які були покладені на музику та стали шедеврами художньої літератури.

DSCF2970

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *