СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ “Розпочни та вдосконалюй свій бізнес”

   З  17 січня по 24 січня 2019 року учні  навчальних  груп  Міжрегіонального  центру 30 кух.МС, 40 сл., 37 сл., 33 кух.оф., 120 ТМ, 117 ТМ (чисельність учасників – 15 осіб) були залучені до участі у семінарі-практикумі «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», організований у залі засідань Хорольської районної ради фондом підтримки підприємництва за інформаційно-організаційної  підтримки  Хорольської міської ради.      Серед учасників семінару були також керівники органів місцевого самоврядування, представники Хорольської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, фізичні особи (підприємці).

                

     Захід було організовано з метою сприяння реалізації проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» та ознайомлення  широкого кола слухачів з головними аспектами розвитку малого бізнесу в Україні.

     У рамках  програми семінару-практикуму до слова були запрошені Н.Кузьменко (керівник проекту, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області, сертифікований тренер), В.Грущанський (адвокат, викладач Полтавського юридичного коледжу ім. Я.Мудрого, радник Полтавського Центру юридичної допомоги «Земля і право»), які у своїх виступах акцентували увагу учасників семінару на правовому статусі підприємців, розвитку жіночого підприємництва у невеликих містах, методиці планування бізнесу та дотриманні законодавства при створенні робочих місць, кредитуванні суб’єктів підприємництва.

             Особливо цікавими для  учасників семінару-практикуму стали  групові міні-лекції та обговорення актуальних питань ведення підприємництва, розробки бізнес-плану та презентацій бізнес ідей  у  формі ділової гри, «мозкового штурму».

         Підведення підсумків роботи семінару-практикуму проводилось у формі анкетування та «запитання-відповіді», що як найкраще відобразило зацікавленість учасників проекту темою, що  була винесена на обговорення робочою групою у  рамках  проекту «Партнерство для розвитку міст».

     (Підготувала  викладач Христенко Ю.О.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *