![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/118175720_3808644582495425_2859411524098338697_o.png)
Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада.
Однією із новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. А далі, визначившись із закладом і професією, подавати оригінали.
Водночас навчатися у профтеху можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах.
Докладніше: bit.ly/322eXYu