![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/154099570_2796498770568465_5925888808353777309_n.jpg)
З метою створення безпечного освітнього середовища педагогічний колектив Міжрегіонального центру приділяє значну увагу профілактиці булінгу, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки у міжособистісних стосунках між здобувачами освіти. З цією метою до закладу освіти було запрошено заступника начальника бюро безкоштовної правової допомоги Тарасенко Наталію Григорівну. В ході зустрічі зі здобувачами освіти вона детально розповіла про причини конфліктних ситуацій. Підкреслила, що за вчинення насильницьких дій законодавством передбачена правова відповідальність за скоєння булінгу і кібербулінгу.