Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!

Саме за такою назвою 23 лютого у ТВСВ с. Войниха відбувся виховний захід з нагоди 150-ї річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

Під звуки волинських мелодій розпочала свою розповідь викладач української мови і літератури Акімова Н. В.: «Леся прийшла у світ цей, щоб указати людям шлях прозріння, сіяти серед людей добре слово»…

  • «Творчість Лесі Українки – це сторінки життя, гортати які не втомлюємось ніколи…», – продовжила бібліотекар Людмила Фенько.

Надія Акімова та  Людмила Фенько  розповіли про багатогранну творчу особистість Лесі Українки, про незгасимий вогонь її таланту, високе поетичне слово, яке написане не розумом, а душею.

Цікавою була розповідь про маловідомі сторінки із біографії геніальної поетеси, що супроводжувалась переглядом документального фільму

«Леся Українка».

Шану великій поетесі склали здобувачі освіти  груп 21-ТСВ та 22- КК. Вони декламували вірші Лесі Українки: «Слово, чому ти не твердая криця», «Красо України, Подолля», «Contra spem spero», «Дим», «Твої листи пахнуть зів’ялими трояндами»; інсценізували уривки драми-феєрії «Лісова пісня».

Під керівництвом Тетяни Патокіної учасники ансамблю «Срібні роси» виконали пісні на вірші Л.Українки «Давня весна» і «Коли розлучаються двоє».

Наприкінці заходу присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку «Безсмертна донька Прометея».

По-справжньому величним був життєвий і творчий шлях Лесі Українки. На її долю припало багато випробувань, проте жодні не зруйнували її віри у життя, не змінили її прагнень та переконань, не зламали характеру цієї сильної жінки. Вона стала символом і гордістю України, яка вірила у безсмертя і стала безсмертною.