Здорове та правильне  харчування

Наш організм формується з того, що ми їмо і п’ємо. Саме говорять: «Ти є тим, що ти їси». Ми часто не замислюємося над тим, що ми нашвидкоруч закидаємо у свій шлунок, аби втамувати голод і далі обертаємося у вирі життя. Але коли залити поганий бензин у автомобіль, то відразу помітно, як він погано працює. Так і наш організм: яке пальне – така і  працездатність.

Їжа, яку ми вживаємо, є джерелом енергії, яку організм витрачає у процесі своєї життєдіяльності. Саме вона дозволяє нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим більш здорове харчування ви собі забезпечуєте, тим швидше оновлюється ваш організм і тим він стає молодшим.

Здорове харчування – це здорове життя і молодість. Ось чому здорове харчування є таким важливим для кожної  людини!

12.03.2019 р. майстром виробничого навчання Фединою Т.Г. було проведено засідання гуртка на тему: “Здорове та правильне  харчування”. Мета гуртка: сформувати професійні компетентності, сприяти формуванню в учнів здорового та правильного харчування.

На засідання гуртка учні познаходили цікаві факти про здорове харчування, розглянули способи, як зробити наш раціон корисним. Вони ознайомилися з правилами, які допоможуть добре харчуватися без зайвих клопотів і набули практичних вмінь і навичок при складанні щоденного раціону здорового харчування з продуктів різних груп. Засідання гуртка супроводжувалося презентацією та цікавими відеороликами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *