Засідання ради гуртожитку

Важливе місце в організації безпечного освітнього середовища в гуртожитку Центру відіграє самоврядування здобувачів  освіти. Адже від його роботи залежить, як буде організовано життя здобувачів освіти, які проживають у гуртожитку.

04 лютого 2021 року відбулося чергове засідання ради гуртожитку. На ньому були розглянуті питання організації культурно-масової роботи, дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку здобувачами освіти, підводилися підсумки роботи ради в І семестрі 2020-2021 н.р. Також було проведено вибори старости ІІІ поверху. Здобувачі  освіти  довірили цю посаду Гайдаржі Тетяні, яка навчається в групі 37 кух.оф.

На засіданні була розглянута поведінка здобувачів  освіти, які порушують правила проживання у гуртожитку. Члени ради гуртожитку вказали своїм товаришам на необхідність дотримання встановлених правил проживання у гуртожитку та санітарного стану кімнат.

У роботі засідання ради гуртожитку взяли участь соціальний педагог Демиденко С.В., класний керівник  групи 41 кух.оф. Троян І.П. та вихователь гуртожитку Лелюх Н.І.