![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/Way_to_chose-1024x626-1-.png)
26 вересня 2022 року, згідно плану роботи Міжрегіонального центру, у приміщенні укриття, проведено чергове засідання інструктивно-методичної наради. У серпні-вересні, задля безпеки та згідно рекомендацій, намагаючись створити комфортні умови, педагогічним колективом було облаштовано сучасне укриття, яке оснащене всім необхідним: є окремі кімнати для проведення уроків, для заняття спортом, побутові кімнати, туалети. Формуванню позитивної і доброзичливої атмосфери в колективі сприяло чаювання учасників наради по її завершенню.