![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308711218_493777276095804_404870035719784958_n-1024x682.jpg)
Напередодні професійного свята Дня працівників освіти робота директора Центру Мокрій Р.М. була гідно оцінена Полтавською обласною військовою адміністрацією. За успіхи у виконанні посадових обов’язків, високий професіоналізм, плідну діяльність та вагомі досягнення Раїса Михайлівна була нагороджена Почесною Грамотою. Колектив Міжрегіонального центру висловлює найщиріші вітання з нагоди нагородження!