![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/3a4f54ba9018cc2ebc6fa7719ef3ce39.jpeg)
До Дня захисників та захисниць України в захисній споруді Міжрегіонального центру проведені змагання серед здобувачів освіти з шашок . Переможцями стали:
Гриценко Віталіна гр. 44 кух.- І місце
Ванжа Вікторія гр. 41 кух. оф. – ІІ місце
Чернишенко Віта 44 кух. – ІІІ місце
Серед працівників Центру проведено тренування з розбирання та складання автомата, спорядження магазина патронами.
Працівники Центру готуються до захисту України, удосконалюють свої вміння з розбирання і складання автоматичної зброї та спорядження патронами магазина