З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

“Хвала рукам, що пахнуть хлібом” – ці слова народної селянської мудрості стосуються вас, наші дорогі хлібодари.

15 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства у районному будинку культури відбулися урочистості заходи. Зі словами вдячності та пошани за нелегку, самовіддану працю до присутніх у залі звернулися, голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу агропромислового розвитку районної адміністрації Людмила Черненко. До вітань очільників району долучився міський голова Сергій Волошин.
За самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим підприємствам і працівникам галузі сільського господарства керівники району вручили Почесні грамоти облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації, грамоти та подяки районної ради і райдержадміністрації. Грамотами були нагороджені також працівники Міжрегіонального центру.

Семенюта О.І.
Донець С.С.

 

Особливі вітання лунали заслуженим працівникам сільського господарства та тим, хто віддав хліборобській праці десятки років, хто більшу частину своєї трудової діяльності присвятив роботі в аграрному секторі. Святковим концертом привітали хорольських хліборобів творчі колективи будинку культури. 

Мирного неба та Божого благословення Вам та вашим родинам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *