![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/188895186_2856128764605465_5301846292571358984_n-768x1024.jpg)
Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Дехто обрав омріяний фах ще в дитинстві, а дехто і сьогодні стоїть на роздоріжжі. Щоб допомогти юнакам і дівчатам правильно зорієнтуватися серед безлічі професій, фахові заклади освіти постійно проводять профорієнтаційну роботу серед молоді.
19 травня профорієнтаційна бригада Міжрегіонального центру у складі майстрів в/н Крохмаль С.Г., Кулик В.М., викладача Міхненка О.Л. та керівника фізичного виховання Котенка А.О. відвідали Покровобагачанський, Литвяківський, Вовчицький, Тарандинцівський та Калайденцівський заклади загальної середньої освіти, де зустрілися з майбутніми випускниками.
20 травня профорієнтаційна бригада у складі викладачів Гречковської С.Д., Падусенко І.М., бібліотекаря Дешевої В.А. та майстра в/н Кучеренко О.В. провели бесіди з випускниками Вергунівського, Шишаківського, Оріхівського, Новооріхівського та Ромоданівського закладів загальної середньої освіти.
Під час бесід учнів ознайомили з професіями, які можна здобути в нашому закладі освіти, умовами навчання та проживання, перспективами на майбутнє та запросили на навчання до Міжрегіонального центру.