Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Реалізація дуальної освіти при підготовці кваліфікованих робітничих кадрів в ЗП(ПТ)О України»

22 січня 2019 року за ініціативи НМЦ ПТО у Донецькій області, за підтримки Департаменту професійної освіти МОН України, Інституту ПТО НАПН України та за участі НМЦ ПТО і ЗП(ПТ)О Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Хмельницької, Полтавської та Донецької областей відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Реалізація дуальної освіти при підготовці кваліфікованих робітничих кадрів в ЗП(ПТ)О України».

Від Полтавської області поділився досвідом навчального закладу старший майстер Міжрегіонального центру Семенюта Олександр Іванович. Тема його доповіді: «Дуальна форма навчання – запорука успішної підготовки кваліфікованих робітників».  Доповідач розповів присутнім про реалії, проблеми та перспективи, що виникають під час впровадження елементів дуальної форми навчання у Центрі, зокрема під час організації уроків виробничого навчання на виробництві. Директор кафе «У сестер»  Юшко Антоніна Володимирівна, яка відгукнулася на запрошення взяти участь в інтернет-конференції, охарактеризувала позитивні сторони співпраці роботодавців та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, вплив дуальної форми навчання на якість підготовки кваліфікованих робітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *