Вручення документів про освіту

31 січня в актовій залі відбулося урочисте зібрання з нагоди вручення документів про освіту випускникам Міжрегіонального центру. 14 учнів групи 32 кухарів кондитерів отримали атестати про загальну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

Випускників привітав з успішним завершенням навчання директор Центру Заєць Віталій Іванович. До привітань долучилися також запрошені гості: директор кафе «У сестер» Юшко Антоніна Володимирівна та голова ради ветеранів Центру Шабала Людмила Володимирівна. Останні напутні слова пролунали з вуст майстра виробничого навчання Ярошенко Наталії Михайлівни.

Учні кожної нашої групи неповторні і самобутні. Не виняток і наші сьогоднішні випускники, адже тричі поспіль вони перемагали в огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Нове покоління». Серед них є учні, які досягли високих результатів у навчанні. Це наша відмінниця Ярослава Дешева, «хорошисти» Наталія Чорнобай, Аліна Чорненька, Юлія Ходорчук.

За час навчання чимало учнів встигло продемонструвати нам свої аматорські, спортивні таланти, організаторські здібності.

Не раз дивували нас сценічним мистецтвом активні учасники художньої самодіяльності Ярослава Дешева, Наталія Чорнобай, Юлія Ходорчук, Ангеліна Дударьова, Аліна Чорненька, Діана Микитан.

Зачаровував нас зі сцени  дивовижний голос учасниці обласних конкурсів «Нове покоління» та «Срібна підкова» Ірини Крохмаль.

Керівництво групи завжди могло розраховувати на дієвий актив у складі:  Аліни Чорненької, Наталії Чорнобай, Ярослави Дешевої, Юлії Ходорчук.

Вихователь Наталія Іванівна Лелюх завжди могла покластися на старосту  3-го поверху Аліну Чорненьку.

 Учні групи приймали активну участь у роботі учнівського самоврядування, яке в 2017-2018 роках очолювала Ярослава Дешева.

Але всі уроки вже скінчилися, здані всі іспити, отримані всі документи про освіту. Сьогодні ми востаннє називали наших випускників своїми учнями. Голова батьківського комітету групи Дешева Вікторія Анатоліївна та класний керівник Христенко Юлія Олександрівна від імені батьків та педагогічного колективу благословили їх на щасливу долю пишним короваєм. Учні висловили щиру подяку улюбленим наставникам.

Ну от і все. Стихли звуки останнього вальсу, срібним голосом віддзвенів останній дзвоник. Наче зграйка гомінливих пташенят, які щойно вилетіли з рідного гнізда, вирушили наші випускники в доросле самостійне життя.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! У добру путь, дорогі наші випускники!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *