Весна в душі 

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй приходить чарівна, звабливо-принадлива весна-красуня… Дівочу красу завжди порівнювали з весною, а про материнські руки казали, що вони зігрівають. Весна пробуджує природу від зимової сплячки, викохує, захищає перші несміливі кроки життя по землі, яка за довгу зиму відвикла від теплого сонечка, і допомагає цьому життю зміцніти. Хіба не те саме робить жінка, дбаючи, щоб найгарнішими й найрозумнішими росли діти, щоб добре велося чоловікові, а батьки не зазнали кривди й бідності під старість, – одне слово, щоб міцніла родина?!

Саме такою дбайливою, чуйною, щирою, приємною, розумною, співчутливою жінкою є моя молода колега Штанько Тетяна Петрівна, про яку в переддень 8 Березня хочеться сказати тільки приємні слова.

П’ятий рік поспіль працює Тетяна Петрівна в Міжрегіональному центрі на посаді секретаря навчальної частини та складається враження, що вона тут працювала завжди. Розважлива у поглядах, розсудлива у буденних ситуаціях, привітна і щира, ця тендітна жінка є прикладом людини міцної волі, великої працьовитості та стійкого характеру.

Учні, батьки та колеги  знають її як таку, яка до своїх обов’язків ставиться відповідально і поважно, яка завжди надасть слушну пораду і кваліфіковану допомогу. В своїй праці не допускає неточностей і умовностей, для неї не існує другорядних речей – все важливо.

А ще вона творча людина, наділена багатьма талантами: гарно малює і пише вірші.

Та найбільший її талант – бути мамою. Сама з багатодітної сім’ї, разом з чоловіком виховує своїх трьох діточок: синочка та двох донечок. Діти ростуть дружніми, на прикладі мами вчаться турбуватися про інших, бути дисциплінованими. Тетяні Петрівні вдається поєднувати роботу й домашні турботи, не жаліючи при цьому для своїх дітей ніжності та материнської любові. Адже найбільше її щастя – це велика і дружна родина, в якій панує повага, любов та взаєморозуміння.

Користуючись нагодою, від імені всього колективу Міжрегіонального центру, вітаю жіночу половину міста зі святом 8 Березня, та бажаю, щоб світло любові, яке вона випромінює, повернулося до кожного сяйвом взаємності. Нехай у ваших душах завжди буде весна!

Методист Мельник Л.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *