У передчутті новорічного дива

Летить зима, вирують хуртовини,

Сріблястий сніг встеляє білий світ.

І Новий Рік з добром спішить в родини,

Несе нам радість й казку до воріт.  

У новорічну ніч кожен чекає дива: бідний мріє про багатство, хворий – про здоров’я, а самотній – про велике кохання. І скільки б років нам не виповнилося – в потаємних закутках душі в кожному з нас прокидається маленька довірлива дитина, яка вірить у великі дива. Гарний передноворічний настрій учням та працівникам подарували учасники художньої самодіяльності Центру разом з керівником гуртків Олександром Рідкобородом та бібліотекарем Вікторією Дешевою.

Під час вечора «Новорічні фантазії» ведучі Людмила Лемешко та Ірина Перевертайло розповіли присутнім, як треба зустріти рік Білого Металевого Щура та чого варто чекати від цього розсудливого й хитрого звіра. Всі з нетерпінням очікували появи головних персонажів свята – Діда Мороза (Микола Гурін) та Снігурочки (Яна Труханова). Та з головними персонажами Нового року завжди трапляються фантастичні пригоди. Ось і цього разу його зачаклувала та закохала в себе Снігова Королева (Аліна Гук). Сміливий журналіст (Яна Гречихіна) разом із внучкою вирушили на допомогу, а порятунок несподівано прийшов від неперевершеної чаклунки Баби Яги (Ярослава Дешева) за мудрою порадою Мишки (Ольга Бутурлім).

У паузах між казковими пригодами, звучали новорічні пісні та гумор у виконанні Олександра Рідкоборода, Вікторії Сосни, Альони Гук, Ірини Крохмаль, Яни Труханової, Антона Мисака, Миколи Гуріна, Яни Гречихіної. Як завжди, пригоди Діда Мороза завершилися щасливо, а свято продовжили цікаві конкурси, учасники яких отримали чимало подарунків з чарівної дідусевої торбини. Завершилося свято драйвовою дискотекою.

До речі, серед наших самодіяльних артистів були не лише учні, а й минулорічні випускниці – Ярослава Дешева та Ірина Крохмаль, для яких Міжрегіональний центр і досі залишається затишною рідною домівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *