Тиждень з охорони праці

Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі частіше стоїть на порядку денному при організації навчально-виховного процесу Міжрегіонального центру, адже дотримання встановлених норм безпеки – це одна з найважливіших складових його ефективної діяльності. З метою профілактики травматизму, відповідно до плану навчально-виховної роботи у Центрі з 16 по 22 грудня 2019 року проводився тиждень з охорони праці, в рамках якого проведено:
– міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен» – «Правила поведінки в зимовий період. Новий рік – святкуємо без пригод»;
– міні-лекторій під рубрикою «Це повинен знати кожен» – «Профілактика інфекційних захворювань»;
– показ індивідуальних засобів захисту.Особливу зацікавленість в учнів викликала олімпіада з предмета «Охорона праці». Програма олімпіади передбачала виконання 40 тестів з питань нормативно-правової бази з питань охорони праці, електро- та пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги потерпілим при нещасних випадках та читири практичні завдання. Всього в олімпіаді прийняли участь 30 учнів, з них 16 – у Центрі та 14 – у Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні, с. Войниха Лубенського району.
Переможцем олімпіади по Центру, за рішенням журі, визнаний учень групи 119 тм. Шевченко Валерій. Друге місце зайняв учень групи 40 кух. Стеблін Віталій, третє – учениця групи 37 кух.оф. Гречіхіна Яна. Всі призери нагороджені дипломами.
Проведення тижнів з охорони праці у професійно-технічних навчальних закладах спонукає не лише учнів до усвідомлення всієї важливості дотримання вимог безпеки під час професійно-практичної підготовки на виробництві, а й стимулює педагогів до вдосконалення свого фахового рівня.