Тиждень української та іноземної мов, української та зарубіжної літератур

З 22 по 26 лютого 2021 року в Міжрегіональному центрі викладачами Лопатою А.Ю. та Мельник Л.А. було проведено тиждень української та іноземної мов, української та зарубіжної літератур. Понеділок, 22 лютого, був присвячений Дню української мови. У радіогазеті «Мова – скарбниця духовності народу» здобувачі освіти Центру розповіли про значення української мови та цікаві факти про неї. У цей день проходила олімпіада з української мови та літератури «На Урок» та диктант «Наша Леся».
Вівторок, 23 лютого, був днем зарубіжної літератури. Радіогазета сповістила невідомі факти про відомих зарубіжних письменників. Здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання із зарубіжної літератури в онлайн олімпіаді «На Урок» та взяли участь в усному журналі «Україна в житті і творчості зарубіжних письменників».
Середа, 24 лютого – день іноземної мови. Цього дня була проведена вікторина з іноземної мови «Веселі кухарі» та онлайн олімпіада «На Урок».
У четвер, 25 лютого, все прогресивне людство відзначало 150 річницю від Дня народження Лесі Українки. У Міжрегіональному центрі цей день був присвячений дню української літератури та проходив під лозунгом «Леся Українка – геній тендітної незламності» був насичений літературними заходами: створений віршований флешмоб «Та, що обернулася в легенду», проведено QR-квест «Леся Українка – скарб нашої Батківщини». День завершився позаурочним заходом «Ні, я жива! Я буду вічно жити!»
Флешмоб «Рідна мова – мова єднання» та підведення підсумків завершили мовно-літературний тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *