Сучасне рабство. Торгівля людьми

27.02.2020 року відповідно до плану освітньої діяльності в бібліотеці Міжрегіонального центру відбулася зустріч директора Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Бровко Н.О. з учнями, які проживають у гуртожитку на тему: «Сучасне рабство. Торгівля людьми».

Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає  близько  10-12 мільярдів доларів. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя…

Наталія Олександрівна у формі цікавої бесіди розповіла, що торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, скоєний проти особи. Докладно ознайомила з формами та основними методами цього кримінального злочину. Застерегла учнів від солодких обіцянок людей, які пропонують легальне працевлаштування, неважку та високооплачувану роботу, комфортні умови проживання, оформлення контракту, проїзних документів за рахунок роботодавця. Наталія Олександрівна  запропонувала учням проаналізувати конкретні небезпечні ситуації та з’ясувати як не потрапити в пастку торгівців  людьми.