Щасти вам, дорогі випускники, в добру путь!

Випускний – особлива подія в житті учнів, їх батьків, працівників навчального закладу.

Випускний – радісне урочисте свято з легкими нотками ностальгії та смутку.

27 червня вся наша центрівська родина разом з батьками та запрошеними гостями зібралися на урочисту лінійку з нагоди закінчення 2018-2019 навчального року та свято вручення документів про освіту випускникам Міжрегіонального центру.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Центру Віталій Заєць. Випускників привітали голова ДКК із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», головний інженер ТОВ «Оріон молоко» Сергій Одинець та голова ради ветеранів Центру Людмила Шабала.

 

 

 

 

 

Переможцям різноманітних конкурсів були вручені останні в цьому навчальному році грамоти та дипломи.

Сумні хвилюючі моменти розставання з навчальним закладом були розбавлені веселим жартівливим інтерв’ю та ліричними піснями.

І ось настала урочиста мить: когорту кваліфікованих робітників поповнили нові професіонали – випускники чотирьох навчальних груп: 37 та 40 слюсарів, 36 кухарів, 120 ТМ отримали документи про освіту.

Прозвучали останні напутні слова від педагогів, слова подяки від учнів.

Закружляла розлука в центрівському вальсі, оптимістично попрощалася голосною бадьорою  мелодією останнього дзвінка. Наші випускники вирушили в самостійне життя. Розправляйте крила, удосконалюйте професійну майстерність!

Відлітайте ключем журавлиним, 
У вирій життя вас Центр проводжає, 
Хай вам зірниця сіяє щаслива 
Від щирого серця добра вам бажаєм!

 Щасти вам, дорогі випускники, в добру путь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *