Робітнича професія – це стабільність сьогодні, впевненість завтра і успішність завжди!

18 серпня на базі Міжрегіонального центру 8 слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації серед незайнятого населення успішно завершили навчання та отримали посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського виробництва) категорії «В1». Тож незабаром агрофірми нашого регіону поповняться новими спеціалістами.
Всі професії, які можна отримати в Міжрегіональному центрі актуальні та перспективні, наші випускники мають можливість знайти роботу за спеціальністю не лише в нашому регіоні, а й по всій Україні та за кордоном.
Професія хлібороба одвічна, адже хліб – це мірило життя, то ж тракторист без проблем зможе влаштуватися у фермерському господарстві чи великому агрохолдинзі. Як показує досвід, працюючи на виробництві, можна заробляти на рівні офісного працівника, а в деяких випадках – навіть більше. Крім того, освоєння робітничої професії нерідко дає старт до власного бізнесу. З іншого боку, той, хто надає послугу, може на власний розсуд формувати розцінки на свою діяльність.
Робітнича професія – це стабільність сьогодні, впевненість завтра і успішність завжди!