‼ Пандемія коронавірусу

 Пандемія коронавірусу охопила практично весь світ, змінивши звичний порядок функціонування медичної системи кожної країни. Наразі найбільше захворювань на COVID-19 фіксують у США, Іспанії та Італії.

Ситуація з коронавірусною хворобою у Канаді, попри територіальну близькість країни зі США, має менші масштаби.

Професор Джеймс Т. Рутка, один з найкращих нейрохірургів світу, ділиться досвідом боротьби з коронавірусною інфекцією у Канаді та коментує ситуацію в Україні:

?“Я вважаю, що український уряд правильно запровадив карантин на випередження. Це допомогло врятувати велику кількість життів”.

Джеймс Т. Рутка – нейрохірург, завідувач кафедри хірургії у Торонтському університеті, співдиректор та провідний науковець Центру досліджень пухлин головного мозку Артура та Сонні Лабаттів.

Нейрохірург Джеймс. Т. Рутка про коронавірус в Канаді та Україні

‼ Пандемія коронавірусу охопила практично весь світ, змінивши звичний порядок функціонування медичної системи кожної країни. Наразі найбільше захворювань на COVID-19 фіксують у США, Іспанії та Італії. Ситуація з коронавірусною хворобою у Канаді, попри територіальну близькість країни зі США, має менші масштаби. Професор Джеймс Т. Рутка, один з найкращих нейрохірургів світу, ділиться досвідом боротьби з коронавірусною інфекцією у Канаді та коментує ситуацію в Україні: ?“Я вважаю, що український уряд правильно запровадив карантин на випередження. Це допомогло врятувати велику кількість життів”. Джеймс Т. Рутка – нейрохірург, завідувач кафедри хірургії у Торонтському університеті, співдиректор та провідний науковець Центру досліджень пухлин головного мозку Артура та Сонні Лабаттів.

Опубліковано Лікарі-експерти МОЗ України Вівторок, 21 квітня 2020 р.