Профорієнтаційна бригада №5

Профорієнтаційна бригада №5 в складі Мельник Л.А., Микитенка В.В., Ярошенко Н.М., Покотила В.М. та Лелюх Н.І. протягом останніх двох тижнів відвідали заклади повної загальної секредньої освіти згідно затвердженого маршруту. Зокрема, 20.02.2019 профорієнтаційна бригада відвідала ЗПЗСО Хорольського району: Адріївську ЗОШ І-ІІ ступенів, Вишневий  та Петракіївський НВК. 21.02. та 01.03. 2019 дана профорієнтаційна бригада відвідала ЗПЗСО Семенівського району: Криворудську і Устимівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Паніванівську ЗОШ І-ІІ ступенів , Веселоподільську ЗОШ І-ІІ ступенів та Семенівські НВК №1 і №2.

На превеликий жаль, у Криворудській ЗОШ І-ІІ ступенів та Паніванівській ЗОШ І-ІІ ступенів відсутні 9-ті класи.

Директорами даних ЗПЗСО була надана можливість педпрацівникам Центру відвідати дев’яті і одинадцяті класи та розповісти їм про професії, з яких здійснюватиметься набір в 2019 році, умови навчання і проживання учнів Центру, умови вступу до навчального закладу.  Проведена бесіда з 30 випускниками  9-х класів та 86 – 11-х класів. Членами профорієнтаційної бригади з дозволу керівництва ЗПЗСО були доповнені профорієнтаційні куточки матеріалами Міжрегіонального центру.

В подальшому члени профорієнтаційної бригади будуть проводити індивідуальну роботу з випускниками ЗПЗСО даного регіону, які мають бажання отримувати робітничі професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *