Профіленд

18 вересня, в Полтаві, на території Корпусного саду, здобувачі освіти Міжрегіонального центру взяли участь в обласному фестивалі професій «Профіленд». Мета заходу – створити різновіковий профорієнтаційний простір для дітей та молоді. Для Міжрегіонального центру – це можливість представити ключові професії у різних форматах, цікавих для потенційних абітурієнтів.

Зокрема були представлені професії: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Кухар. Кондитер». Здобувач освіти І курсу Центру Михайлов Юрій, під керівництвом викладача професійно-теоретичної підготовки Віталія Покотила, демонстрував діючі моделі агрегатів та систем автомобілів із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»: гвинтовий рульовий механізм із вбудованим гідропідсилювачем, електрообладнання автомобіля Mitsubishi Lancer 9, механічну коробку передач автомобіля Mitsubishi L200, механізм газорозподілу двигуна з верхнім розташуванням розподільного вала та клапанів автомобіля, турбокомпресор та компресор автомобіля.

Здобувачки освіти ІІ курсу Артеменко Яна та Киблик Діана, разом із майстром виробничого навчання Світланою Крохмаль, показали майстер-клас  із приготування борошняних кондитерських виробів. Кожний активний учасник майстер-класу отримав заздалегідь спечену смачну булочку.

Незважаючи на дощовий осінній день  бажаючих поринути в світ  цікавих професій було немало. Навіть дорослі виявляли бажання запустити діючі моделі автомобілів чи сформувати булочки різними способами