![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_9706-1024x683.jpg)
31 жовтня 2019 року в групі 33 кух. оф. відбувся відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Приготування страв з морепродуктів у закладах ресторанного господарства Хорольського району: «Креветки з соусом», «Раки варені», «Кальмари в сметанному соусі», «Креветки з рисом» та фірмова страва «Морська казка», який провела майстер виробничого навчання Лисенко Тетяна Миколаївна. Під час проведення уроку були застосовані інноваційні комп’ютерні технології з метою формування в учнів професійних компетентностей.