![](http://hmc.khorol.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/001.jpg)
З 7 грудня по 11 грудня в Центрі було проведено предметний тиждень з історії, громадянської освіти, захисту України та географії. Під час проведення здобувачі освіти мали змогу переглянути військово-патріотичний кінофільм “Сотник” та кінофільми на правову тематику, потренуватись в розбиранні та складанні автомата АКМ. Також була проведена олімпіада з предмета “Громадянська освіта”, віртуальна екскурсія з географії “Україна вражає”, усний журнал “Сторінками історії”.