Перший урок

Тема  першого в цьому навчальному році уроку для наших учнів звучала так: «Розкажемо Європі про себе». Його провели класні керівники та майстри виробничого навчання груп нового набору. Допомагали їм в цьому учні групи молодших спеціалістів. Оскільки тема досить актуальна, ми намагалися наголосити на найкращих якостях і досягненнях українського народу, що саме своїми власними руками, а не через підписування численних декларацій. Саме своїм власним розумом, а не через сліпе слідування чужим гаслам. Саме своїм власним духом, а не через постійне повторювання заїжджених ідей молоде покоління здатне зробити Україну ближчою до Європи. Для учнів розкрили суть поняття Європейський Союз та розказали про переваги для країн які входять до його складу.

Сьогодні Україна, маючи великий природний, економічний, культурний, інтелектуальний потенціал, спроможна посісти належне місце серед народів Європи і світу в цілому. Кожен повинен пам’ятати, що настав час, коли все залежить від спільної взаємодії та  співпраці громадян держави Україна – дорослих і молоді.

Шановні учні ви – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його  мелодійну мову. Будьмо патріотами, любімо свою матір Україну. Будьмо одностайні, бо роз’єднаність, невміння дійти згоди, як у родині, так і в суспільстві дуже шкодять нашому благополуччю, затьмарюють радість життя. Тільки мир, злагода, взаємодопомога, подолання особистого егоїзму принесуть щастя. Впевненість у майбутньому. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими. Сподіваємось, що Ви всі станете гарними професіоналами і щирими патріотами нашої країни, поколінням, яке стане справжнім господарем своєї землі.

Пам’ятаймо, майбутнє залежить від кожного з нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *