Результати огляду-конкурсу «Краща кімната гуртожитку» Міжрегіонального центру

З метою сприяння активізації органів учнівського самоврядування і сприяння у формуванні здорового способу життя учнів, підтримання чистоти і порядку в учнівських кімнатах 24 січня 2019 року було проведено огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку. У конкурсі взяли участь мешканці 38 кімнат.

Головними критеріями оцінювання стали: санітарно-гігієнічний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, стан збереження майна в кімнаті, активність проживаючих у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку, дотримання внутрішнього розпорядку, підтримання порядку в місцях загального користування. (Положення про огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку).

Члени комісії поспілкувалися з учнями, оглянули кімнати та за результатами перевірки визначили найкращу. Нею виявилася кімната №77 (Страхов Олександр та Вірченко Назар) .

Гідними суперниками їм були Чорненька Аліна та Чорнобай Наталія(кім №32), Копту Юлія (кім №36), Ковтун Аліна(кім №33), Бутурлім Ольга та Гайдаржі Тетяна (кім №46), Лазорська Аліна (кім № 38) та Супруненко Євген(кім №99)

Переможці будуть нагороджені подарунками на загальних зборах гуртожитку.

Забезпечення належних умов в учнівському гуртожитку – це неодноразова акція, а цілеспрямована, систематична робота, яка потребує злагодженої взаємодії різних структурних підрозділів Центру. Колектив нашого навчального закладу і надалі докладатиме максимум зусиль, щоб кожен учень міг сказати «гуртожиток – мій дім!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *