«О Жінко, ти завжди прекрасна!»

5 березня учасники художньої самодіяльності Міжрегіонального центру разом з керівником гуртків Олександром Рідкобородом та бібліотекарем Вікторією Дешевою завітали до своїх підшефних –  мешканців Хорольського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів з концертною програмою «О Жінко, ти завжди прекрасна!»

Всі жінки дуже різні, але всі однаково люблять отримувати подарунки і квіти, чути в свою адресу компліменти, гарні добрі слова. І жіноче свято 8 Березня, перше свято весни, ніби спеціально створене для того, щоб усі жінки отримали це в повному обсязі. Особливо приємна увага оточуючих жінкам поважного віку, які в силу обставин вимушені жити не в своїх домівках. Жінка за будь-яких обставин залишається жінкою і скільки б не мала років – вона завжди прекрасна і неповторна. Адже однаково прекрасні і ніжний весняний пролісок, і пишна зимова квітка.

Тепло сприймали мешканці та працівники закладу гарні привітання, легенди та цікаві факти про українських жінок від ведучих свята Людмили Лемешко та Ірини Перевертайло, гумор від Яни Гречіхіної, вокальні номери у виконанні Олександра Рідкоборода, Ольги Олексенко, Вікторії Сосни, Віталія Мілевського та Миколи Гуріна.

Директор Хорольського будинку-інтернату Павло Грінченко та представники жіночого колективу подякували учасникам та пригостили їх солодощами.