Вибір професійного шляху – життєво важливе рішення для молоді

Підготовка робітничих кадрів для господарства України та популяризація робітничих професій стоїть на першому місці в педагогічного колективу Міжрегіонального центру. Педагоги навчального закладу ведуть активну профорієнтаційну роботу. 18.12.2019 року профорієнтаційна бригада Центру в складі  заступника директора з НВхР Демиденка С.В., практичного психолога Синяговської О.С., викладача спецдисциплін Христенко Ю.О., майстра в/н Оніпко О.В. , керівника гуртків Рідкоборода О.В., учнів групи 37 кух.оф Гук А., Гайдаржі Т., групи 38 кух. Сосни В. відвідали заклади загальної середньої   освіти смт. Градизьк: Градизьку гімназію, ЗОШ №1, ЗОШ № 2 та Градизьку школу-інтернат. Учні випускних класів мали можливість переглянути відео та презентації про наш навчальний заклад, дізнатися  про план набору учнів на наступний навчальний рік, умови навчання і проживання в Центрі.

Особливо в теплій обстановці пройшла зустріч з учнями 9 класів Градизької школи-інтернату. Напередодні Дня Святого Миколая педагогічний та учнівський колективи Центру підготували учням школи-інтернат солодкі подарунки. Майбутні кухарі-кондитери напекли  смачного печива та гарно прикрасили його. Також дуже смакували випускники цукерки. Практичний психолог  Центру Синяговська О. С. провела  з учнями тренінг, який сприяв вибору  майбутньої професії, а учні Гук А. та Гайдаржі Т. провели майстер-клас із складання новорічних серветок.

Учасники художньої самодіяльності Центру Сосна В. та Гук А. продемонстрували випускникам пісні «Україна » та «Новий Рік іде по світу».  Зустріч з випускниками школи-інтернату завершилась відповідями на їх запитання.

Педагоги Центру та школи-інтернату вирішили і надалі продовжувати тісну співпрацю з професійної орієнтації випускників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *