Навчально-польові збори

З 12 до 14 червня 2019 року учні  ІІ курсу професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія С)» (гр. 117 ТМ.) та «Кухар. Кондитер» (гр. 35 кух. конд.), взяли участь у навчально-польових зборах з навчальної дисципліни «Захист Вітчизни».

Протягом трьох днів другокурсники виконували завдання відповідно до тематичного плану навчально-польових зборів.

Першого дня проводилися заняття у лікувально-оздоровчому закладі Хорольська ЦРЛ. Під час занять працівниками лікувально-оздоровчого закладу демонструвалися приклади надання першої медичної допомоги.

На другий і третій день проводилися заняття з військової топографії. Які  передбачали вироблення вмінь щодо орієнтування на місцевості; визначення горизонту за компасом, годинником, сонцем.

Під час занять з тактичної підготовки учні дізнавалися про основні риси загальновійськового бою; види вогню і маневрів у бою; дії солдата в обороні; екіпіровку солдата; дії солдата в обороні та наступі; поняття про дії розвідувального дозору; дії солдата під час застосування зброї масового ураження; вибір вогневої позиції; дії з початком вогневої підготовки.

Усі учні відповідально і добросовісно виконували поставлені викладачами навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» Курмашем П.В., Котенком А.О., Падусенко І.М. завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *