Кульова стрільба

Учень групи 117 ТМ Мілевський Віталій

Кульова стрільба — один з підвидів стрілецького спорту. У цьому виді спорту, стрільба проводиться з пневматичних (4,5 мм), дрібнокаліберних (5,6 мм) і великокаліберних (7,62 мм для гвинтівок і 7,62-9,65 мм для пістолетів) гвинтівок і пістолетів. Підрозділяється на стрільбу з пістолета, гвинтівки, стрільбу з гвинтівки по рухомій мішені. Кульова стрільба є олімпійським видом спорту. В олімпійську програму зі стрільби з гвинтівки входять 4 вправи. З них 2 жіночих (МВ-5, ВП-4) і 2 чоловічих (МВ-6, ВП-6). У програмі зі стрільби з пістолета також розігрується 4 комплектів медалей. З них 2 жіночих (МП-5, ПП-2) та 2 чоловічих (МП-8, ПП-3).

На відміну від інших видів спорту, де спортсмени зустрічаються у поєдинках один з одним, стрілець веде найважчий бій — бій з самим собою. Шлях до успіху у цьому спорті насамперед залежить від вміння психологічно налаштовуватись. Для того щоб зробити правильний, технічний постріл із спортивного пневматичного пістолета потрібно підняти пістолет на 45°, вирівняти приціл, закріпити кисть, вдих, видих, опуститися в район прицілювання і плавно тиснути на курок. Крім того, потрібно контролювати дихання, положення тіла, ніг, рук і голови. Також головним фактором є правильна рукоятка під долоню для кожної людини.

03 грудня 2019 року на базі Хорольської  РО ТСО України відбулися змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки в яких прийняла участь команда Міжрегіонального центру.

За зайняте друге місце грамотою та медаллю нагороджений Мілевський Віталій учень групи 117 ТМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *