Конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія С)

03.06.2021 серед здобувачів освіти випускних груп 119 ТМ, 122 ТМ, 42 сл., 21ТСВ був проведений конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія С). У конкурсі взяли участь 8 здобувачів освіти (по два з кожної групи), які мають кращу професійну підготовку та навики із професії, за рекомендаціями майстрів в\н. Це Халявка Денис та Супруненко Євгенїй (119 тм), Граур Ігор та Рябіков Валерій (122 тм), Закорецький Вадим та Прищепа Костянтин (42 сл), Баран Ігор та Лаптєв Богдан (21 ТСВ).
Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Під час теоретичного етапу здобувачі освіти виконували тестові завдання з предметів: «Будова й експлуатація вантажного автомобіля», «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів» , «Охорона праці», «ПДР», «Основи безпеки руху». Другий етап – практичний – передбачав виконання таких завдань: 1) підготовка автомобіля до виїзду; 2) рух за маршрутом на автодромі, проїзд по «змійці», заїзд заднім ходом у «габаритний дворик», проїзд по «вісімці» та проїзд «габаритного тунеллю». Усі учасники успішно справились із завданнями, показали гарні результати. Журі підвело підсумки і визначило переможців.
Вітаємо всіх учасників конкурсу, які будуть відзначені дипломами та подяками Центру, та бажаємо всім нашим випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!!!