Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

10-11 квітня 2019 року у Центрі проводився конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

У конкурсі взяли участь представники груп 117 ТМ та 119 ТМ, які під час теоретичних та практичних занять виявили професійну підготовку та навики на рівні кваліфікаційних вимог із професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування». Це учні групи 117 ТМ– Труханов Олександр, Остапенко Сергій, Мілевський Віталій та учні групи 119 ТМ– Супруненко Євгеній, Халявка Денис та Гайдаржі Володимир. Завдання конкурсу складалося з теоретичної та практичної частини.

До тестових теоретичних завдань входили питання з предметів: «Матеріалознавство», «Слюсарна справа», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система ТО та ремонту сільськогосподарської техніки», «Технічне креслення», «Охорона праці».

Практична частина включала в себе виконання трьох завдань – наклепування трьох сегментів на шину коси, заміна підшипників на сошниках сівалки СЗ-3,6А, розбирання стартера пускового двигуна ПД-10 із заміною щіток.  Оцінювало роботу журі на чолі із головним інженером ТОВ «Оріон Молоко» Одинцем С.О.  За результатами роботи журі виданий наказ по Центру.  Учасникам конкурсу на загальній лінійці будуть вручені дипломи та подяки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *