І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

27 -28 березня 2019 року в Центрі проводився І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

У конкурсі взяли участь представники груп 117  ТМ та 120 ТМ, які під час теоретичних та практичних занять виявили професійну підготовку та навички на рівні кваліфікаційних вимог із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Це учні групи 117 ТМ Труханов Олександр і Остапенко Сергій та учні групи 120 ТМ Бабак Владислав і Черненко Володимир. Завдання конкурсу складалося з теоретичної та практичної частин.

До тестових теоретичних завдань включені питання з предметів: «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система ТО та ремонту сільськогосподарської техніки», «Агротехнологія», «Охорона праці».

Практична частина включала в себе виконання трьох завдань – налагодження начіпної системи трактора, технологічне налагодження плуга та оранка земельної ділянки площею 0,10 га двома способами.

Оцінювало роботу журі на чолі із головним інженером ТОВ «Оріон Молоко» Одинцем С.О. За результатами роботи журі виданий наказ по Центру. Учасникам конкурсу на загальній лінійці будуть вручені дипломи. Переможець І-го етапу конкурсу буде представляти Міжрегіональний Центр на ІІ-му (обласному) етапі, який буде проведено 1 квітня 2019 року на базі Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *